• .

  • .

  • .

  • .

Copyright 2024 - POWER-SPORT.sk

Jeremy Frey je jedným z elitných powerlifterov zo stajne EliteFTS pod vedením Davea Tatea známeho člena z West Side Barbell Klubu. Výkony za Jeremy Freyom sú: Drep 450, tlak na lavičke 360, mŕtvy ťah 360. Za posledný rok sa zlepšil o neuveriteľných 140kg na súčte všetkých troch cvikov. V pokračovaní nájdete stručný náhľad na jeho mezocyklus, ktorý trvá 14 týždňov aj s deloadom a testom nových maxím pre jedno opakovanie.

 

 Jeremy Frey tréning

Akumulačná fáza
týždeň 1- 60-65% 6x5 
týždeň 2- 65-70%% 5x5 
týždeň 3- 70-75% 5x4 
týždeň 4- 73-79% 4x4 

týždeň 5- Deload* 65% 2x3 

Trans-mutačná fáza
týždeň 6- 77-80% 6x3 
týždeň 7- 82-85% 5x3 
týždeň 8- 86%-89% 5x2 

týždeň 9- Deload* 75% 2x2 

Realizačná fáza
týždeň 10- 90-92% 4x2 
týždeň 11- 95% 3x1 
týždeň 12- 97-100% 2x1 

týždeň 13- Deload* 70% 2x2 

týždeň 14- Test nových maxím pre jedno opakovanie

 

*Deload - odľahčovací tréning

 

Súvisejúce články:

Ako vypočítam maximu pre jedno opakovanie?

Čo je to mezocyklus a periodizácia?

Heslo Jeremyho: "Success comes from learning from those who have been there, by doing it yourself, and having an understanding that you can always learn something new."

 

 

Jeremy Frey tréning

Vítam vás pri hľadaní informácií o železnej hre. Som Jozef Svitok a som zakladateľom spoločnosti POWER-SPORT, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Prostredníctvom mojej spoločnosti ponúkam a predávam pomôcky a produkty určené pre silové športy, fitness, ľahkú a ťažkú atletiku. Aktívne súťažím v silovom trojboji a spolu s ostatnými liftermi hájim farby slovenskej vlajky na domácich, medzinárodných a svetových pretekoch. Absolvoval som tiež niekoľko pretekov v amatérskych silných mužoch. Dovoľte mi teda privítať Vás na stránke spoločnosti POWER-SPORT a ponúknuť Vám sortiment produktov tej najlepšej kvality akú používajú powerlifteri a vrcholoví športovci celého sveta.

Primárne zameranie portálu POWER-SPORT je na kvalitný obsah. Snažíme sa prekladať a písať zaujímavé články ktoré by vás posunuli ďalej. Toto pre vás robíme úplne zdarma a sme radi ak náš portál pomôže aj vašej misii "Byť silnejší každý deň" - "Stronger every day".

Na našom portáli predávame produkty pre silové športy tej najlepšej kvality. Podobné produkty nájdete na veľkom množstve eshopov, ale iba málo predajcov tuší čo vôbec predáva a vie poradiť pri výbere. Či už je vaše zameranie na amatérskej, profesionálnej alebo kondičnej úrovni, u nás nájdete pre vás to najlepšie.

Čo u nás nájdete:

Značka Metal Sport & Wear je jedným zo svetových lídrov vo výrobe špecializovaného vybavenia pre silový trojboj - powerlifting. Tieto produkty sú však vhodné aj pre bežných cvičencov a návštevníkov posilňovní, ktorí dokážu oceniť prvotriednu kvalitu tréningového príslušenstva.

Naša ponuka obsahuje taktiež originálne produkty slovenskej značky POWER-SPORT, ktorá v sebe spája profesionálnu kvalitu a dlhú životnosť svojich výrobkov. Osobne odporúčam bandáže na kolená a zápästiaopasky na cvičenie, trhačky a háky ale aj iné tréningové príslušenstvá, ktoré si bližšie môžete prezrieť v našom e-shope.

Tovar zasielame aj do Českej republiky a ostatných susediacich krajín. Informácie o cenách Vám radi prepočítame a oznámime pred odoslaním zásielky.

facebook instagram google+ youtube