• .

  • .

  • .

  • .

Copyright 2024 - POWER-SPORT.sk

Táto tak jednoduchá oldschool pomôcka sa objavila asi zároveň s prvými do krvi zodratými predkoleniami a nehodlá odísť pokiaľ sa budú na činku kilá nakladať. Každý, kto chce byť silnejší a to každý jeden deň, vie o čom hovorím. Podkolienky sú jednoducho potreba, a to nie len na súťaž (spomeniem hlbšie v článku) ale aj na tréning.

 

Dnes je to povinná súčasť výbavy v serióznych federáciách, či už na súťaže v silovom trojboji (powerlifting), ale aj na súťaže v mŕtvom ťahu (deadlift only). Dôvod je prozaický – ochrana pretekárov. Nie len ako som už spomínal pred zodratými predkoleniamil, ale rovnako aj ochrana ostatných pretekárov, ktorí nastupujú na pokus po tebe. Zakrvavená činka môže vyzerať hardcore. Treba však dbať na bezpečnosť každého jednotlivca a člena nakladačského a organizátorského teamu, ktorí prichádzajú s touto tyčou do styku aj po tom, čo už si nemehlá utierajú slzičky, lebo majú na nožičke bebíčko.

Podkolienky na mŕtvy ťah "STRONGER"

Na tréning sú taktiež vďačným pomocníkom. Ak začínaš s činkou ďalej vpredu, lebo sa obávaš o svoje predkolenia, dostávaš sa do zlej polohy. To zväčša končí neúspešným pokusom a čo horšie, môže to skončiť až nepríjemným zranením.

Tiež netreba zabúdať, že podkolienky STRONGER majú samozrejme aj sekundárne využitie. Je ním ochrana pred chladom, a to bez ohľadu na druh športu akému sa venuješ. Či už je to benchpress, crossfit alebo beh, je fajn mať lýtka v teple.

Podkolienky STRONGER („Stronger Every Day – Silnejší každý deň“) nie len že dokážu všetko čo som spomínal vyššie, ale naviac vyšlú jasnú správu pre všetkých kolo. Chcem byť silnejší! Silnejší každý jeden deň! Silnejší ako včera! Silenjší ako všetci ostatní! To je môj cieľ a keďže si na našich stránkach, verím že to je presne aj tvoj cieľ.

Podkolienky na mŕtvy ťah / crossfit na našom eshope

 

Autor: Jozef Svitok

Vítam vás pri hľadaní informácií o železnej hre. Som Jozef Svitok a som zakladateľom spoločnosti POWER-SPORT, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Prostredníctvom mojej spoločnosti ponúkam a predávam pomôcky a produkty určené pre silové športy, fitness, ľahkú a ťažkú atletiku. Aktívne súťažím v silovom trojboji a spolu s ostatnými liftermi hájim farby slovenskej vlajky na domácich, medzinárodných a svetových pretekoch. Absolvoval som tiež niekoľko pretekov v amatérskych silných mužoch. Dovoľte mi teda privítať Vás na stránke spoločnosti POWER-SPORT a ponúknuť Vám sortiment produktov tej najlepšej kvality akú používajú powerlifteri a vrcholoví športovci celého sveta.

Primárne zameranie portálu POWER-SPORT je na kvalitný obsah. Snažíme sa prekladať a písať zaujímavé články ktoré by vás posunuli ďalej. Toto pre vás robíme úplne zdarma a sme radi ak náš portál pomôže aj vašej misii "Byť silnejší každý deň" - "Stronger every day".

Na našom portáli predávame produkty pre silové športy tej najlepšej kvality. Podobné produkty nájdete na veľkom množstve eshopov, ale iba málo predajcov tuší čo vôbec predáva a vie poradiť pri výbere. Či už je vaše zameranie na amatérskej, profesionálnej alebo kondičnej úrovni, u nás nájdete pre vás to najlepšie.

Čo u nás nájdete:

Značka Metal Sport & Wear je jedným zo svetových lídrov vo výrobe špecializovaného vybavenia pre silový trojboj - powerlifting. Tieto produkty sú však vhodné aj pre bežných cvičencov a návštevníkov posilňovní, ktorí dokážu oceniť prvotriednu kvalitu tréningového príslušenstva.

Naša ponuka obsahuje taktiež originálne produkty slovenskej značky POWER-SPORT, ktorá v sebe spája profesionálnu kvalitu a dlhú životnosť svojich výrobkov. Osobne odporúčam bandáže na kolená a zápästiaopasky na cvičenie, trhačky a háky ale aj iné tréningové príslušenstvá, ktoré si bližšie môžete prezrieť v našom e-shope.

Tovar zasielame aj do Českej republiky a ostatných susediacich krajín. Informácie o cenách Vám radi prepočítame a oznámime pred odoslaním zásielky.

facebook instagram google+ youtube