• .

  • .

  • .

  • .

Copyright 2023 - POWER-SPORT.sk

Väčšina kulturistov sa správa obsesívne. Veria že musia jesť neustále čisto v každej jednej porcii. Vieme čo to znamená v podaní kulturistov: hromady kuracích pŕs, ryže a zeleniny.

Podľa môjho názoru priberanie nie je o čistej strave. Je to o kalóriách. Správne ste počuli. K rýchlemu naberaniu svalov potrebujete dopĺňať tréning veľkým množstvom jedla. Najlepší spôsob ako to urobiť, je nevyhýbať sa "nečistým" jedlám.

V prvom rade si niečo ujasnime. Nehovorím aby ste jedli zmrzlinu a mastný bôčik celý deň. To nie. Čo sa však snažím povedať je, aby ste sa nesprávali posadnuto k tomu čo jete. Ak máte minimálne 30g bielkovín najmenej 5 krát denne a pridáte k tomu nejakú zeleninu a ovocie, ste v pohode.

 

Máte voľnú ruku v jedle čo sa týka Mc Donald´s a Pizza hut, ako keby neexistoval zajtrajšok. Ak si chcete vychutnať kus koláča alebo klobásu na raňajky, smelo do toho bratia a sestry.

 

Vedeli ste že zápasníci sumo majú vo všeobecnosti viac svalov ako kulturisti? Samozrejme sa bavíme o naturálnych atlétoch. Viete že väčšina sumo zápasníkov nedvíha činky? Čo nám toto hovorí k ceste ako telo naberá svaly?

 

Zaručujem vám že nenájdete veľa sumo zápasníkov, ktorých trápi ich podiel makro nutrientov, gramov bielkovín v porcii jedla, alebo nepretržité čisté stravovanie.

 

big mac

 

Samozrejme týmto nehovorím aby ste jedli jak pašík do konca života. Jasne že nie. To čo však chcem povedať je, že ak máte "objemovku" zabudnite na kulturistické diéty a posadnutosť, ktorá s tým ide ruka v ruke. Zjedzte všetko čo sa vám postaví do cesty. Naberiete svaly oveľa rýchlejšie.

 

Nevadí ak v priebehu naberania nabalíte aj 5 kíl extra tuku naviac. Máte zvyšok života na to, aby ste sa ich zbavili. Okrem toho nikto netvrdí že nemôžte prevádzať aeróbne cvičenia počas naberania, aby ste toto nabalovanie tukov zmiernili.

 

Moja naberacia predloha:

 

- jedzte 3 plnohodnotné jedlá denne s najmenej 30g bielkovín v každom.

- Po tréningu si doprajte obrovskú hostinu

- Pite pohár mlieka medzi jedlom s pridaním proteinového prášku, spolu s banánom. Môžete si dať s mliekom aj nejaký koláč.

- Neobávajte sa nečistej stravy.

 

Posledný bod je najdôležitejší. Neupierajte si pizzu alebo Mc Donald´s keď sú po ruke. Nikdy som neodmietol pečenú klobásu s kusom chleba a horčicou. K naberaniu potrebujete kalórie a ak je váš jedálniček zväčša čistý, mali by ste jesť na čo natrafíte.

Vítam vás pri hľadaní informácií o železnej hre. Som Jozef Svitok a som zakladateľom spoločnosti POWER-SPORT, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Prostredníctvom mojej spoločnosti ponúkam a predávam pomôcky a produkty určené pre silové športy, fitness, ľahkú a ťažkú atletiku. Aktívne súťažím v silovom trojboji a spolu s ostatnými liftermi hájim farby slovenskej vlajky na domácich, medzinárodných a svetových pretekoch. Absolvoval som tiež niekoľko pretekov v amatérskych silných mužoch. Dovoľte mi teda privítať Vás na stránke spoločnosti POWER-SPORT a ponúknuť Vám sortiment produktov tej najlepšej kvality akú používajú powerlifteri a vrcholoví športovci celého sveta.

Primárne zameranie portálu POWER-SPORT je na kvalitný obsah. Snažíme sa prekladať a písať zaujímavé články ktoré by vás posunuli ďalej. Toto pre vás robíme úplne zdarma a sme radi ak náš portál pomôže aj vašej misii "Byť silnejší každý deň" - "Stronger every day".

Na našom portáli predávame produkty pre silové športy tej najlepšej kvality. Podobné produkty nájdete na veľkom množstve eshopov, ale iba málo predajcov tuší čo vôbec predáva a vie poradiť pri výbere. Či už je vaše zameranie na amatérskej, profesionálnej alebo kondičnej úrovni, u nás nájdete pre vás to najlepšie.

Čo u nás nájdete:

Značka Metal Sport & Wear je jedným zo svetových lídrov vo výrobe špecializovaného vybavenia pre silový trojboj - powerlifting. Tieto produkty sú však vhodné aj pre bežných cvičencov a návštevníkov posilňovní, ktorí dokážu oceniť prvotriednu kvalitu tréningového príslušenstva.

Naša ponuka obsahuje taktiež originálne produkty slovenskej značky POWER-SPORT, ktorá v sebe spája profesionálnu kvalitu a dlhú životnosť svojich výrobkov. Osobne odporúčam bandáže na kolená a zápästiaopasky na cvičenie, trhačky a háky ale aj iné tréningové príslušenstvá, ktoré si bližšie môžete prezrieť v našom e-shope.

Tovar zasielame aj do Českej republiky a ostatných susediacich krajín. Informácie o cenách Vám radi prepočítame a oznámime pred odoslaním zásielky.

facebook instagram google+ youtube